Fıstıklı Pansiyonları

Fıstıklı Pansiyonları hakkında sitemizde tüm açıklamalar ulaşma imkanına sahipsiniz. Fıstıklı Pansiyonları ile ilgili olmak üzere resim galerimiz ve iletişim bilgileri her pansiyon tanıtımı için ayrı ayrı oluşturulmuştur. Yalova Armutlu Fıstıklı Köyünde yıllardan beri hizmet veren pek çok  pansiyon ve kiralık apart dairelerin tanıtımını sitemizde yapmaktayız. Son derece açıklayıcı özellikte hazırladığımız içeriklerimizden Fıstıklı köyünde hizmet veren Tüm Pansiyon işletmeleri ile ilgili tüm detayları sitemizden öğrenme imkanına sahipsiniz.

Sadece Fıstıklı pansiyonları değil ,aynı zamanda Fıstıklı’daki Kiralık Apart Daireler  ile birlikte Oteller ve moteller hakkında da açıklamalara sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

FISTIKLI KÖYÜ PANSİYONLARI

Fıstıklı köyü Kanuni Sultan Süleyman döneminde yapılan nüfus sayımıyla kayıtlara girmiştir.  O zamanlar Kürek yaparak geçimini sağlayan yerel  halk aynı zamanda balıkçılıkla da geçimlerini sağlamışlardır. Evliya Çelebi de bu topraklara uğramıştır. Başka bir deyişle dağlarından Bal akar ovasından yağ . Diyerek dağlardaki incir ağaçlarından ovasındaki zeytin ağaçlarından bahsetmiştir ünlü gezgin.

Şimdi de köyün halkı zeytincilik ve balıkçılıkla geçimlerini temin etmektedir. Ayrıca uzun zamandan beri de fıstıklı köy halkı turizm gelirleriyle de geçimlerini idame ettirmektadir.

Şimdi sizlere fıstıkı köyündeki pansiyonları tanıtalım.

Yukarıdaki listeden şu anda fıstıklı köyünde hizmet vermekte olan tüm pansiyonlara ulaşabilirsiniz. Fıstıklı köyünde hizmet veren pansiyon işletmeri ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için pansiyonlara ait bloglardaki açıklamalar doğrultusunda pansiyon işletmeleriyle iletişime geçmenizz yeterli olacaktır.

Fıstıklı  Köyü pansiyon işletmeleri ile ilgili olarak en iyi hizmeti verme çabası içinde bulunmaktayız. Pansiyonların plaja olan yakınlıkları ile pansiyonlara ait resim galerisini sizlerin istifadesine sunmaktayız.

Fıstıklı Köyü Pansiyon işletmelerinin yanında aynı zamanda Fıstıklıdaki Kiralık Apart Daireler hakkında da hazırladığımız içeriklere ulaşabilirsiniz. Her türlü rezervasyon bilgisini sitemizde verdik. Fıstıklı köyü pansiyon işletmeleri ile ve fıstıklı apart dairelerle ilgili olarak işletme sahiplerinin telefon iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Ayrıca yorum yazarak siz de katkı sağlayabilirsiniz.

One thought on “Fıstıklı Pansiyonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir